mandag, september 18th, 2017...8:34

Jen málo z nich však označilo Sunweb za potenciální vítěze

Jump to Comments

Holandský šest ženský tým porazil vítěze v roce 2016 Boels Dolmans o 12 vteřin poté, co skončil časem 55:41 na konci 42,5 km. Týmy Sunweb a Boels Dolmans byly zablokovány v úzké bitvě během 42,5 km zkušební doby týmu. Jejich tým získal nejlepší výsledky, hra na svém cyklodresy je nejvíce nápadná barva.

Jen málo z nich však vybralo Sunweb jako potenciální vítěze, obzvláště vzhledem k tomu, že nikdy předtím nekončili na stupních vítězů. Vítěz Giro di’Italia Tom Dumoulin vedl tým Sunweb k vítězství ve zkušebním kole světa v Bergenu. Získali konečné vítězství v této hře, osvědčili se, mají také mistrovský Team Sunweb cyklodresy. První závod dne byl časový tým žen, který vyhrál tým Sunweb, který skončil 42,5 km v 55:41.

Díky skvělému výkonu týmových týmů týmu Sunweb vybojovali obhájeného šampiona a družstva Boels Dolmans, kteří skončili druhý! Blahopřejeme jim.